10.6.2013

Pozastavení tradiční soutěže krásy v Příbramském regionu s názvem Miss Příbramska na dobu neurčitou.

Společnost České modelky s.r.o. a produkční agentura AHNE agency od roku 2008 do roku 2012 tradičně pořádala soutěž s názvem Miss Příbramska. Vzhledem k tomu, že se v roce 2013 nenašlo dostatečné množství finančních prostředků a sponzorů, se pořadatelé rozhodli 6. ročník soutěž pro rok 2013 zrušit i přes velkou mediální propagaci v regionu. Pořadatelé zárověň doufají, že v příštích letech bude soutěž Miss opět pokračovat!

Důvodů bylo více. Soutěž pro 6. ročník získala sice záštitu města Příbram, ale zastupitelstvo města Příbram neschválilo pronájem estrádního sálu za symbolickou částku. Kontaktovali jsme nového starostu, který nám byl ochoten vyhovět, ale vzhledem k finanční krizi regionu jsme se raději rozhodli soutěž v tomto roce nepořádat.

Děkujeme všem sponzorům za finanční podporu v předchozích letech, mediálním partnerům soutěže za jejich velkou mediální podporu nejen v regionu, partnerům bez kterých by soutěž nebyla tím, čím byla. Rádi bychom také poděkovali všem lidem, kteří se na soutěži jakkoliv podíleli, interpretům a mnoho dalším.

V případě, že by se našla firma nebo společnost, která by chtěla finančně podpořit soutěž Miss Příbramska, může se obrátit přímo na pořadatele.

16.2.2013

Novým hlavním mediálními partnerem se stal e-magazín Kamoska.cz www.kamoska.cz

Srdečně Vás zveme na casting do 6. ročníku soutěže Miss Příbramska 2013, který se koná v klubu Snack Bar, Legionářů 378, Příbram dne 17.3.2013 v 15:00 hod.. Sebou plavky, lodičky a 200 Kč startovné. Více informací o castingu naleznete zde

14.2.2013

Mediálními partnery se stali rádio Hubajda www.hubajda.cz, časopis Hubatá černoška www.hubatacernoska.cz a kulturní měsíčník Příbramský servis www.pribramsky-servis.cz

13.2.2013

Novým partnerem se stal penzion Kunc www.penzionkunc.cz, dále solární studio EL v Příbrami www.solariumel.cz. Mediální partnerem se stal Brdský spoj - inzertní noviny www.brdskyspoj.cz.

11.2.2013

Generálním mediálním partnerem je TRANSITMEDIA - provozovatelem obrazového vysílání na LCD obrazovkách instalovaných ve veřejných dopravních prostředcích (autobusových linkách BOSÁK BUS, spol. s r.o.) v okresech Příbram, Praha-Západ a Praha, www.transitmedia.cz a Naše Příbramsko - nový tištěný měsíčník www.nasepribramsko.cz

Hlavním mediálním partnerem je PBtisk a.s. www.pbtisk.eu - přední výrobce tištěných produktů ve střední Evropě. Mediálními partnery se stali Časopis INFO inzert www.infoinzert.cz, regionální týdenník 5 + 2 dny společnosti AGF Media, a.s. www.agfmedia.cz, Periskop - regionální týdeník Příbramska www.periskop-pribram.cz, regionální informační a inzertní čtvrtletník Dobříšsko aktuálně www.dobrisskoaktualne.cz

10.2.2013

Srdečně Vás zveme na casting do 6. ročníku soutěže Miss Příbramska 2013, který se koná v klubu Snack Bar, Legionářů 378, Příbram dne 17.3.2013 v 15:00 hod.. Sebou plavky, lodičky a 200 Kč startovné. Více informací o castingu naleznete zde

7.1.2013

Spuštěna online přihláška do 6. ročníku soutěže Miss Příbramska 2013. Přihlášku i ke stažení naleznete zde

24.11.2012

Na Příbramsku byla zvolena Miss

pro rok 2012!


Letos měla porota soutěže Miss Příbramska 2012 velmi nelehký úkol, vybrat z letošních dvanácti krásných finalistek tři nejkrásnější.

Na Příbramsku se konala kulturní událost roku a byla zvolena nová Miss Příbramska pro rok 2012. Slavnostní finále již 5. ročníku proběhlo v sobotu 24. 11. 2012 pod záštitou města Příbram v kulturním domě v Příbrami. Soutěž tradičně pořádala společnost České modelky s.r.o. portál www.ceskemodelky.cz.


Vítězkou Miss Příbramska 2012 se stala dívka s číslem 9., Barbora Matviaková,
1.vicemiss se stala dívka s číslem 4., Hana Hegarová a 2.vicemiss se stala dívka s číslem 11., Pavlína Khailová.

V porotě 5. ročníku soutěže usedli: Michal Čedík - generální partner Auto VANDOL s.r.o., Martin Frajt - jednatel společnosti České modelky s.r.o., David Kyselák st. - DAMI fresh, Michal Tošovský - DAMI fresh, Livie Kuchařová – zpěvačka, Petr Ševčík – zpěvák československé Superstar, Lucie Váchová Křížková- Miss České republiky 2003, Marie Moulíková - Miss Příbramska 2011, Mgr. Jaroslav Melša - starosta města Dobříš, Ing. Tomáš Havlíček - starosta Nový Knín, Ing. Petr Procházka - místostarosta města Březnice, Václav Černý – místostarosta města Příbram, Ing. Roman Drtina - ředitel rd-engineering.

Finalistky se předvedly v tradičních disciplínách jako jsou: módní přehlídka svatebních šatů svatebního salonu Kateřina Příbram, módní přehlídka kolekce šatů od módní návrhářky Brigity Ročňákové, volná disciplína, promenáda v plavkách a tradiční rozhovor s moderátorkou.

O krásné účesy finalistek se postaralo vlasové studio Hair and body design z Dobříše a perfektní make-up a vizáž zajistila vizážistka a stylistka Renáta Linhová z Příbrami .

Doprovodný programu celé soutěže Miss Příbramska by velice pestrý. Přítomní diváci zde mohli vidět a slyšet vystoupení československé Superstar Petra Ševčíka, zpěvačky Livie Kuchařové (sestry Taťány Kuchařové – Miss World), dvanáctileté velmi talentované zpěvačky Gabrielly Jiráčkové z Příbrami, vystoupení pěveckého sboru Canzoneta pod vedením Mgr. Jaroslavy Kuňské Halamové, taneční vystoupení skupiny Oxygen Příbram a Příbramských mažoretek ve dvou formacích.

I letošní Miss se nesla v charitativním pojetí dražbou korunky Miss pro o. s. Dobrý skutek. Dražbou korunky provázela Lucie Váchová Křížková (Miss ČR 2003) a moderátorka Romana Navarová. Korunka Miss byla vydražena panem v zadních řadách, který si nepřál být jmenován za 4.000 Kč. Celkový výtěžek z Miss Příbramska 2012 putuje na konto o.s. Dobrý skutek. Korunky do soutěže věnovala společnost RB Bižuterie www.rbbizuterie.cz.

Slavnostním večer provázela oblíbená moderátorka Romana Navarová, které se nejednou za večer podařilo přítomné diváky rozesmát. Po celou dobu finále byla příjemná atmosféra jak v publiku, tak i v zákulisí.

„Finalistky byli velmi krásné a jejich krása byla doplněna krásnými svatebními a společenskými šaty svatebního salonu Kateřina z Příbrami a také šaty od módní návrhářky Brigity Ročňákové. Soutěž i letos měla dynamický průběh jako u celostátních soutěží Miss. Nejenom pořadatelé, porotci ale i diváci byli s průběhem finále 5. ročníku velmi spokojeni. Již nyní se připravují podklady pro 6. ročník soutěže Miss Příbramska 2013 také díky velké mediální podpoře v kraji, která je rok od roku stále větší.“ uvedl za pořadatele prezident soutěže Miss Příbramska pan Radek Ahne.

Mediálně soutěž podporují: Televize Fonka, portál www.pribramsko.eu, noviny Příbramsko Plus, Příbramský deník, časopis Hubatá černoška, inzertní noviny Brdský spoj, týdenník 5+2dny, rádio Hubajda, časopis Příbramský servis, regionální týdeník Periskop, noviny Příbramsko Plus, portál www.dobrisskoaktualne.cz, internetový deník Sedlčanský kurýr, informační a reklamní TV ve veřejných dopravních prostředcích TRANSITMEDIA, INFO inzert regionální informační a inzertní měsíčník, e-magazín pro ženy www.chytrazena.cz a hlavní mediální partner PB tisk Příbram www.pbtisk.cz.

Vítězka soutěže Barbora Matviaková Miss Příbramska 2012 získala hodnotné ceny např. zapůjčení nového automobilu značky Renault na dobu 1 měsíce od generálního partnera soutěže společnosti Auto VANDOL, s.r.o. - www.autovandol.cz. Jízdu v závodním automobilu na silničním okruhu od závodního týmu Petrolheads Racing Team, peněžní poukázky na nákup slunečních a dioptrických brýlí od společnosti Eiffel Optic v hodnotě 5000 Kč, dárkový koš od pana Ing. Romana Drtiny rd-engeeniring, dárkový balíček od D-studia z Příbrami, dárkový balíček a měsíční permanentka do solárního studia EL, květiny od Gape - květinové studio a koordinace oslav, korunku od RB Bižuterie, šerpu od pořadatele České modelky s.r.o., poukaz na nafocení booku od fotografa Martina Frajta České modelky s.r.o.,dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč od Ateliéru pro krásu z Příbrami, poukázku DAMI FRESH v hodnotě 500 Kč.

Poděkování patří také kompletně celému realizačnímu teamu, zejména Bc. Michaele Alexandře Drtinové, Matějovi Frajtovi a mnoha dalším za pomoc při produkci, profesionálnímu dlouholetému zvukaři Jiřímu Procházkovi, všem finalistkám, interpretům, moderátorce Romaně Navarové, partnerům a sponzorům např. Voda Veolia, hotelu Orlík, 0+ Second Servis Příbram, Penzionu Kunc a dalším…