Fototesty České modelky s.r.o.

Jak vypadat na fotkách co nejštíhleji !

Jak vypadat na fotkách co nejštíhleji !

Trik číslo 1
Ramena dozadu, vytáhnout krk, jako by vám hlavu táhl vzhůru neviditelný provaz. Bradu vystrčit a jemně sklonit. Žádný z pohybů ale nepřehánějte, vše je jen na bázi milimetrů. Jinak bude finální pozice působit strojeně.

Trik číslo 2
Jazyk nahoru! Abyste zabránili dvojité bradě, zvedněte jazyk na horní patro. Tento trik používají i hollywoodské celebrity. Jeho velkou fanynkou je prý Renée Zellweger.

Trik číslo 3
Poproste fotografa, aby vás fotil z lehce vyvýšeného místa. Tak také předejdete dvojité bradě a zároveň kruhům pod očima. Ale hlavně – vaše nohy budou působit mnohem štíhleji.

Trik číslo 4
Na vzdálenosti záleží. Logicky – čím blíž jste k fotoaparátu, tím větší vypadáte. Proto si zachovejte vždy alespoň dvoumetrový odstup.

Trik číslo 5
Stoupněte si lehce šikmo k objektivu a tělo vytočte směrem k fotografovi. Dejte jednu nohu před druhou – palec namiřte k hledáčku – a váhu přeneste na zadní nohu.

Trik číslo 6
Jednu ruku v bok. Póza milovaná celebritami i modelkami – proč? Pokud ruce necháte u těla, opticky tak rozšiřujete jeho plochu. Rukou opřenou nad boky pak tento prostor oddělíte, a navíc zvýrazníte útlý pas.

Trik číslo 7
Vždy je lepší na fotografii stát. Pokud se ale nemůžete vyhnout pozici vsedě, přitiskněte k sobě kotníky a složte nohy k jedné straně židle.

 

 

Společnost České modelky s.r.o. připravila pro velký zájem další již v pořadí 51. – té fototesty nejen pro začínající modelky a modely ale i pokročilé. Nechte si nafotit profesionální foto prezentaci.

Ve dne 11.10.2017 bude probíhat nafocení fototestů, na které Vás tímto srdečně zveme. V Praze v našem fotoateliéru s Vámi nafotíme 80 ks ateliérových fotografií s profesionálním makeupem, které vám všechny nahrajeme na váš USB disk.


termín? 11.10.2017, 20 min, v rozmezí 12:00 - 19:00 hod.
kde? Fotoateliér, Bělohorská 15, Praha 6
co sebou? Boty na podpatku (lodičky), plavky,módní doplňky jako brýle, hodinky, apod., oblečení - ideální jsou pastelové barvy oblečení a barevné, USB flash disk na nahrání kompletně všech nafocených fotografií.

Realizace:
fotograf Martin Frajt
vizáž, styl  Marie Jenčová
produkce Michaela Alexandra Drtinová

Cena 599 Kč (dotovaná cena pro registrované ženy a dívky na www.ceskemodelky.cz nebo na www.plussizemodelky.cz)

Cena 1200 Kč (cena pro nezaregistrované)


V ceně je zahrnuta práce fotografa, vizážistky, produkční, 80 výsledných fotografií, režie pronájem fotoateliéru, materiál.

Objednat se můžete "on-line zde", telefonicky nebo SMS na čísle: 775 574 340
nebo na e-mailové adrese: fototesty@profesionalni.info - do objednávky prosím napište čas, který vám vyhovuje

Kapacita fotoateliéru je omezená.

 

 

 

Kontakt:

Produkce:
Bc. Michaela Alexandra Drtinová
+420 775 574 340

fototesty@profesionalni.info

www.ceskemodelky.cz
www.facebook.com/fototesty
https://www.facebook.com/michaela.alexandra.drtinova
 
Adresa ateliéru je Fotoateliér, Bělohorská 15, Praha 6